Přijeď na Beer treking 2018 a podpoř s námi Pepu Nimmerrichtera!

Přijeď na Beer treking 2018 a podpoř s námi Pepu Nimmerrichtera!

Už před dvěmi lety jsme v rámci Beer trekingu spustili charitativní projekt s názvem "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ", kterým jsme každoročně finančně podpořili Pepu Nimmerrichtera z Vikýřovic u Šumperka, jenž je postižen angelmanovým syndromem! V podpoře Pepy pokračujeme také letošním ročníkem Beer trekingu 2018..No a jestli chceš Pepu taky podpořit, pak čti dál a povíme ti jak na to...;)

Stačí totiž, když se jen postavíš 6.října na start BEER TREKINGU 2018 a pak vypiješ, co se do tebe vejde 
Za každé pivo, které se vypije na trati závodu připadne symbolicky 1,- Kč do sbírky právě Pepovi Nimmerrichterovi, který aktuálně shání peníze na nákup tabletu kvůli neverbální komunikaci!

A teď pozor! Pro letošní ročník jsme si mimo jiné k podpoře Pepy připravili ještě jednu novinku! Totiž pamětní kelímek Beer trekingu 2018, který si můžeš v limitovaném množství 250ks koupit v den startu 6.10.2018 v kanceláři závodu, v areálu Kouty! Z každého kelímku, který tě bude stát 120,- Kč dáme 20,- Kč právě Pepovi do kasičky na nákup tabletu ;)

Tak neseď doma s pivkem v ruce a vyraž v sobotu 6.října za námi do Kout, kde si užiješ spoustu zábavy a ještě podpoříš dobrou věc!